ul. Zamojska 159
23-400 Biłgoraj

Projektowanie i Tworzenie Nowoczesnych Stron WWW

KILKA SŁÓW O NAS.

Żyjemy w czasach w których dostęp do sieci na całym świecie ma już blisko 99% społeczeństwa. Technologie XXI wieku takie jak komputery, laptopy, tablety, telefony, mają w standardzie wbudowany dostęp do szybkiego internetu a internet już sam w sobie jest ogromną i nieograniczoną skarbnicą wiedzy, gdzie bez większego trudu możemy uzyskać interesujące nas informację. Codziennie miliony ludzi korzysta z tego wszechstronnego narzędzia, aby ułatwiać sobie życie, praktycznie we wszystkich jego aspektach. Jedni poszukują w nim rozrywki, inni znajomości a jeszcze inni przydatnych i treściwych informacji o ofertach i usługach w swoim regionie, które na daną chwilę potrzebują, jak np. malowanie pokoju czy układanie kostki brukowej. Jednak, żeby taka osoba mogła znaleźć Waszą, jak również i moją usługę, musimy w tym internecie się jakoś ukazać. I tu z pomocą przychodzi Wam firma Web-Art... 

Jesteśmy firmą, której pasją jest projektowanie i tworzenie stron internetowych a za cel stawiamy sobie na pierwszym miejscu zadowolenie Klienta, dlatego do czasu zakończenia pracy i umieszczenia strony w internecie, dajemy Wam nieograniczoną liczbę zmian i poprawek, które zapewne zechcecie wprowadzić do projektu. To Wy decydujecie, czy strona jest już odzwierciedleniem tego czego oczekiwaliście, czy też jeszcze należałoby coś zmienić, coś poprawić, coś usprawnić. To Wy podejmujecie decyzję o jej ukończeniu i publikacji w sieci. Nie robimy stron na odwal i nie naciskamy na publikację, ...aby tylko wziąć pieniądze i pozbyć się Klienta! 

Oferujemy strony WWW praktycznie dla każdego, niezależnie czy jest to mała czy duża Firma, Stowarzyszenie, czy Klub, Sklep czy Organizacja. Strona internetowa to duża korzyść dla Waszej Firmy, dzięki tego typu reklamie, jesteście w stanie dotrzeć do większej rzeszy ludzi, którzy być może szukają Waszych ofert i usług. Klienci poprzez stronę WWW dowiedzą się więcej o Waszej działalności, aktualnych ofertach, promocjach, cenach usług, itp... Poprzez witryny o danej tematyce, znajdziecie grupy osób o podobnych zainteresowaniach. Internet to nasza globalna przyszłość... Pamiętajcie! 

Poza projektowaniem i tworzeniem nowych stron WWW, świadczymy również usługi przebudowy starych stron na nowy responsywny design, budujemy sklepy internetowe, fora, blogi. W naszej ofercie mamy również inne usługi informatycznymi, jak również graficzne. 

 Zapraszamy do Współpracy...