Black Friday w firmie Web-Art.

Black Friday w firmie Web-Art.

Black Friday w firmie Web-Art Biłgoraj.

Black Friday zbliża się wielkimi krokami. Z tego powodu firma Web-Art z miła chęcią przyłącza się do światowego szału wielkich zakupów, przecen, rabatów i promocji. W związku z tym każda osoba, która od piątku tj. 29.11.2019 do niedzieli tj. 01.12.2019 zdecyduje się na usługę w naszej firmie a także polubi naszego fanpage-a na Facebooku. Będzie mogła skorzystać z atrakcyjnego RABATU. Zatem strony WWW, sklepy internetowe, domeny i wiele innych usług czeka na upolowanie. Zapraszamy do zgarnięcia projektu strony internetowej w super cenie.

Adres naszego fanpage na Facebook do polubienia – znajdziecie TUTAJ.

Nasze usługi które biorą udział w promocji.

Poniżej pragniemy przedstawić Państwu ofertę usług biorących udział w promocji w firmie Web-Art:

  • 25% rabatu na – założenie, prowadzenie i reklama Waszej firmy w Social Mediach (mediach społecznościowych). Takich jak np: Google dla Firm, Facebook, Instagram.
  • 10% rabatu na – zaprojektowanie i realizacja responsywnej strony internetowej z intuicyjnym panelem zarządzania – więcej informacji o usłudze.
  • 10% rabatu na – zaprojektowanie i realizacja responsywnej strony WWW bez panelu zarządzania – więcej informacji o usłudze.
  • 5% rabatu na – przebudowę istniejącej już strony internetowej nadając jej nowy design – więcej informacji o usłudze.
  • 5% rabatu na – zaprojektowanie i realizacja sklepu internetowego z intuicyjnym panelem zarządzania – więcej informacji o usłudze.
  • 10% rabatu na – serwer w technologii SSD. Dla stron WWW i sklepów internetowych na pierwszy rok użytkowania – więcej info o usłudze.
  • 10% rabatu na – domenę dla stron WWW i sklepów internetowych na pierwszy rok użytkowania.


WAŻNE! Z uwagi na obłożenia terminowe w naszej firmie. Najwcześniejsza możliwa data rozpoczęcia realizacji projektu przez firmę Web-Art dla stron WWW i sklepów internetowych to 1 Luty 2020.

Kontakt z firmą Web-Art.

Zatem. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania do nas. Można się z nami skontaktować poprzez:


Z pewnością postaramy się odpowiedzieć na każde zapytanie.