Nowy serwer VPS w firmie Web-Art.

Nowy serwer VPS w firmie Web-Art.

Web-Art Biłgoraj Projektowanie i Tworzenie Stron WWW – nowy serwer VPS

Pragniemy poinformować, że firma Web-Art Biłgoraj Projektowanie i Tworzenie Stron WWW z miasta Biłgoraj idąc z duchem technologii zakupiła nowy serwer VPS. Dzięki zastosowaniu dysków SSD obecnie korzystamy z najszybszego rozwiązania na rynku. W rezultacie rozwiązanie to przekłada się na strony internetowe dla naszych obecnych, jak i przyszłych Klientów.

Strony internetowe – korzyści płynące z serwera VPS.

Jak już wspomnieliśmy zakup nowego serwera w Web-Art Biłgoraj to niezliczone korzyści dla naszych Klientów. Co najważniejsze nie notując praktycznie żadnych problemów podczas migracji Waszej strony WWW na nowy serwer. Poniżej w kilku punktach postaramy się pokazać mierzalne plusy dla działania nowego serwera VPS

Najważniejsze atuty nowego hostingu w firmie Web-Art Biłgoraj.

  • Strony WWW projektowane przez Web-Art Biłgoraj umieszczone są na szybkich dyskach SSD w macierzy RAID-10. Jest to najszybsza istniejąca obecnie forma składowania danych.
  • Bezpłatne certyfikaty SSL dostarczany przez firme „Lets’s encrypt” dla każdej zakupionej strony WWW w naszej firmie.
  • System antyexploitowy, unikalny system zabezpieczający wszystkie pliki na koncie hostingowym przed ponad 4000 expoitów.
  • Strony internetowe – kopie witryn tworzone codziennie. Stanowią bezpieczne alternatywę w przypadku problemu z działaniem strony.
  • Strony internetowe – nielimitowany transfer miesięczny.
  • Do każdej zarejestrowanej domeny na serwerze, rejestracja konta poczta e-mail bez dodatkowych opłat.

Strony internetowe – jak nowy serwer VPS przekłada się na działanie witryny?

Dzięki zastosowaniu i przetrzymywaniu plików na dyskach SSD zarówno odczyt jak i zapis plików jest znacznie szybszy niż na dyskach o mniejszej prędkości. W rezultacie strony WWW działają szybciej a i obsługa strony jest bardziej komfortowa. Innymi słowy prędkość przy wgrywaniu zdjęć do artykułów czy galerii strony jest szybsza.

Dzięki certyfikatom SSL oferowanym przez serwer VPS podnosimy bezpieczeństwo naszej witryny. Powinno mieć to wpływ m.in. na pozycjonowanie Państwa strony WWW, bo Google lubi witryny posiadające wersję zabezpieczoną certyfikatem SSL. Certyfikat SSL będzie również zainstalowany na kontach poczty e-mail.

Kopie zapasowe strony internetowej tworzone codziennie to kluczowy element bezpieczeństwa naszej witryny WWW. Podczas utraty plików jesteśmy w stanie w ciągu kilku minut przywrócić działanie naszej strony.