Strony www przebudowa stron przez Web-Art Biłgoraj

Przebudowa stron WWW

Masz już swoją stronę internetową, ale jest już stara i chciałbyś ją odświeżyć. Nasza firma zrobi to dla Ciebie. Nadamy Waszej witrynie nowy niepowtarzalny design i skonfigurujemy wyświetlanie pod urządzenia Twoje i Twoich Klientów takie jak: laptopy, tablety, smartphony. 

Indywidualny projekt

Dla każdego naszego klienta tworzymy unikatowy indywidualny  projekt.

Domena i hosting

Dla naszych klientów oferujemy serwery SSD. Pomagamy również w doborze domeny.

Strony responsywne

Tworzymy strony dostosowane do wszystkich urządzeń Twoich klientów.

Konkurencyjne ceny

W naszej ofercie znajdą państwo nowoczesne strony w dobrych cenach.

Pomoc techniczna

2 lata pomocy technicznej dla wszystkich stron utworzonych przez naszą firmę.

Nieograniczona ilość zmian

Nieograniczoną ilość zmian i poprawek, aż do czasu oddania strony Klientowi.

Średni czas realizacji strony to 4-6 tygodnie

Termin realizacji zlecenia może ulec zmianie w przypadku gdy: Nie zostaną dostarczone na czas odpowiednie materiały. Klient oczekuje wprowadzenia na stronę nietypowych rozwiązań. 

Cena zależna od wielkości strony, która ma być przebudowana

Cena strony WWW zależna jest od stopnia rozbudowy a także od niestandardowych rozwiązań zastosowanych na stronie. Wycena zawsze przeprowadzana jest po indywidualnej rozmowie lub spotkaniu z Klientem i określeniu wzajemnych oczekiwań.

Do ceny projektu należy doliczyć usługę utrzymania strony WWW. Opłaty za utrzymanie strony są naliczane przez firmę Web-Art 1 raz w roku. 

domena - WYBIERAMY I ZAKUPUJEMY

Konsultujemy wybieramy i zakupujemy domeny dla Państwa stron internetowej. W przyszłości również kompleksowo zajmujemy się  jej obsługą monitorując a także przedłużając jej ważność. Do Was należy tylko opłata 1 raz w roku za usługę bezpośrednio do firmy Web-Art. Więcej informacji o domenie.

serwer - w technologii ssd

W naszej ofercie znajdą Państwo serwer w obecnie najszybszej technologii SSD. Zapewniamy jego pełną konfigurację, jak również wsparcie techniczne w przypadku jakichkolwiek problemów. Więcej o naszym serwerze.

Certyfikat SSL - przy zakupie serwera od firmy Web-Art

Dla każdego Klienta, który zakupi u nas serwer oferujemy instalację i konfiguracje certyfikatu SSL. Dzięki temu nasza strona jest szyfrowana.  Więcej informacji o certyfikacie SSL.

Wsparcie techniczne

Po realizacji strony, zapewniamy 2 lata pomocy technicznej  od  chwili  publikacji  witryny w sieci.

Zabezpieczenie recaptcha

Instalujemy dodatkowe zabezpieczenie przed robotami  o reCAPTCHA do każdej strony WWW z formularzem kontaktowym lub blogiem. Więcej informacji o zabezpieczeniu reCAPTCHA

kopie zapasowe strony

Również w przypadku wyboru naszego serwera oferujemy kopie zapasowe strony WWW, kont e-mail oraz baz danych tworzone codziennie.

Aktualizacje oprogramowania

Po skończonym procesie realizacji strony WWW w ramach projektu oferujemy darmowe aktualizację całego oprogramowania a także komponentów użytych przy budowie strony przez okres 2 lata w cenie strony. 

Konto e-mail

Kolejnym ważnym elementem dla firmy jest poczta e-mail. Oferujemy do każdej zrealizowanej przez nas strony internetowej, utrzymywanej na naszym serwerze 1 darmowe konto e-mail.

Formularz kontaktowy

Do każdej strony na prośbę Klienta instalujemy i konfigurujemy formularz kontaktowy z jego nowo utworzonym kontem e-mail lub z obecnym kontem użytkowanym przez Klienta kontem e-mail.

grafika na stronę

W przypadku gdy Klient nie dysponuje swoją grafiką  oferujemy zdjęcia wysokiej jakości z wykupioną licencją praw autorskich na ich umieszczenie.

Copywriting

Poza treścią otrzymaną od Klienta podczas budowy strony, oferujemy pomoc w napisaniu dodatkowej treści związanych z prowadzoną działalnością, sloganów, haseł reklamowych i marketingowych.

Responsywna STRONA WWW

W pełni działająca responsywna strona WWW dostosowana do urządzeń typu: kompytery stacjonarne, laptopy, tablety, czy smartphone.