Pakiet silver

opis działań przewidzianych w pakiecie SILVER

od 300 zł

Opłata miesięczna

 • Pozycjonowanie strony - wstępna optymalizacja pod SEO.
  Czasem zdarza się, że strona WWW firmy z którą zaczynamy współpracę nie jest lub jest częściowo zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek. Przeprowadzając audyt takiej witryny pod kątem widoczności w wyszukiwarce Google, jesteśmy w stanie w pewnych obszarach poprawić jej parametry. Jeżeli strona posiada sekcję "Aktualności", również treść wpisów należy zoptymalizować pod kontem fraz na które będziemy się pozycjonować.

 • Pozycjonowanie strony - działania związane z SEO.
  SEO (ang. Search Engine Optimization), są to działania polegające na poprawieniu widoczności naszej strony WWW w wynikach wyszukiwania. Proces bardzo często jest mylnie utożsamiany tylko z optymalizacją witryny. Jednak w dzisiejszych czasach na pozycjonowanie składa się bardzo wiele działań. Poprawa techniczna strony, rozbudowa i stałe dodawanie unikatowej treści czy  linkowanie z innych domen to tylko niektóre z nich.

 • Aktualności na stronie - założenie + aktualizacja.
  Pozycjonowanie strony internetowej to nie tylko optymalizacja. Aby proces SEO przynosił lepsze efekty strona musi "żyć". Sukcesywne dodawanie unikatowych treści powoduje, że witryna staje się bogatsza w treść a co za tym idzie bardziej wartościowa dla Google. Do tego dochodzi dodatkowy ruch na stronie spowodowany zainteresowaniem artykułów, które publikujemy.

 • Copywriting - 2 artykuły w miesiącu w pakiecie.
  Copywriting (pisanie tekstów do publikacji). W ramach aktualności oferujemy 2 razy w miesiącu publikację artykułu napisanego przez nas, zoptymalizowanego pod kątem SEO dla pozycjonowanych stron. Proces ten znacznie pomaga w pozycjonowaniu strony WWW.