Strony i sklepy internetowe Biłgoraj

Sklep internetowy.

Intuicyjny panel zarządzania pozwoli w przyszłości Właścicielowi sklepu na proste dodawanie produktów, bez znajomości programowania i bez pomocy administratora strony.
Indywidualny projekt

Dla każdego naszego klienta tworzymy unikatowy indywidualny  projekt.

Domena i hosting

Dla naszych klientów oferujemy serwery SSD. Pomagamy również w doborze domeny.

Responsywny sklep

Tworzymy strony dostosowane do wszystkich urządzeń Twoich klientów.


Konkurencyjne ceny

W naszej ofercie znajdą państwo nowoczesne strony w dobrych cenach.

Pomoc techniczna

2 lata pomocy technicznej dla wszystkich sklepu utworzonego przez naszą firmę.

Nieograniczona ilość zmian

Nieograniczoną ilość zmian i poprawek, aż do czasu oddania strony Klientowi.
Średni czas realizacji sklepu to 4-8 tygodni.

Termin realizacji zlecenia może ulec zmianie w przypadku gdy:

 Nie zostaną dostarczone na czas odpowiednie materiały.

 Klient oczekuje wprowadzenia na stronę nietypowych rozwiązań. Cena za sklep internetowy
od 3000 zł. brutto

Cena sklepu internetowego zależna jest od stopnia rozbudowy a także od niestandardowych rozwiązań zastosowanych w sklepie.

Wycena zawsze przeprowadzana jest

po indywidualnej rozmowie lub spotkaniu

z Klientem i określeniu wzajemnych oczekiwań.

Do ceny projektu należy doliczyć usługę utrzymania strony WWW. Opłaty za utrzymanie strony są naliczane przez firmę Web-Art 1 raz w roku. 

Konto do zarządzania sklepem.

Indywidualne konto, wraz z dostępem do panelu zarządzania sklepem. W cenie oferujemy Klientowi naukę jego prowadzenia. Począwszy od obsługi zamówień i skończywszy na dodawaniu produktów zmianie cen, ustawianiu promocji itp.

domena - WYBIERAMY I ZAKUPUJEMY.

Konsultujemy wybieramy i zakupujemy domeny dla Państwa stron internetowej. W przyszłości również kompleksowo zajmujemy się  jej obsługą monitorując a także przedłużając jej ważność. Do Was należy tylko opłata 1 raz w roku za usługę bezpośrednio do firmy Web-Art. Więcej informacji o domenie.

serwer - w technologii ssd.

W naszej ofercie znajdą Państwo serwer w obecnie najszybszej technologii SSD. Zapewniamy jego pełną konfigurację, jak również wsparcie techniczne w przypadku jakichkolwiek problemów. Więcej o naszym serwerze.

Certyfikat SSL - przy zakupie serwera od firmy Web-Art.

Dla każdego Klienta, który zakupi u nas serwer oferujemy instalację i konfiguracje certyfikatu SSL. Dzięki temu nasza strona jest szyfrowana.  Więcej informacji o certyfikacie SSL.

Wsparcie techniczne.

Po realizacji stklepu internetowego, zapewniamy 2 lata pomocy technicznej  od  chwili  publikacji w sieci.


Zabezpieczenie recaptcha.

Instalujemy dodatkowe zabezpieczenie przed robotami  o reCAPTCHA do każdej sklepu z formularzem kontaktowym lub włączoną oceną produktów. Więcej informacji o zabezpieczeniu reCAPTCHA.

kopie zapasowe strony.

Również w przypadku wyboru naszego serwera oferujemy kopie zapasowe sklepu, kont e-mail oraz baz danych tworzone codziennie.

Aktualizacje oprogramowania.

Po skończonym procesie realizacji sklepu internetowego w ramach projektu oferujemy darmowe aktualizację całego oprogramowania a także komponentów użytych przy budowie platformy przez okres 2 lata w cenie strony. 

Konto e-mail.

Kolejnym ważnym elementem dla firmy jest poczta e-mail. Oferujemy do każdego zrealizowanego przez nas sklepu utrzymywanego na naszym serwerze 1 darmowe konto e-mail.

Formularz kontaktowy.

Do każdej sklepu internetowego na prośbę Klienta instalujemy i konfigurujemy formularz kontaktowy z jego nowo utworzonym kontem e-mail lub z obecnym kontem użytkowanym przez Klienta kontem e-mail.

grafika na sklep.

W przypadku gdy Klient nie dysponuje swoją grafiką  oferujemy zdjęcia wysokiej jakości z wykupioną licencją praw autorskich na ich umieszczenie.

Copywriting.

Poza treścią otrzymaną od Klienta podczas budowy sklepu, oferujemy pomoc w napisaniu dodatkowej treści związanych z prowadzoną działalnością, sloganów, haseł reklamowych i marketingowych.

Responsywna Sklep internetowy.

W pełni działający responsywny sklep internetowy dostosowany do urządzeń typu: kompytery stacjonarne, laptopy, tablety, czy smartphone.