Strona www z panelem zarządzania

STRONA WWW - Z PANELem ZARZĄDZANIA

Jest to idealna opcją zarówno dla małych jak i dużych firm. Intuicyjny panel zarządzania pozwoli w przyszłości Właścicielowi strony na proste dodawanie artykułów, zdjęć, filmów itp. Opcja z panele strony zdaje egzamin w branżach gdzie co chwilę coś się zmienia a my chcielibyśmy aktualizować swoją witrynę, bez znajomości programowania i bez pomocy administratora strony.

Indywidualny projekt

Dla każdego naszego klienta tworzymy unikatowy indywidualny  projekt.

Domena i hosting

Dla naszych klientów oferujemy serwery SSD. Pomagamy również w doborze domeny.

Strony responsywne

Tworzymy strony dostosowane do wszystkich urządzeń Twoich klientów.

Konkurencyjne ceny

W naszej ofercie znajdą państwo nowoczesne strony w dobrych cenach.

Pomoc techniczna

2 lata pomocy technicznej dla wszystkich stron utworzonych przez naszą firmę.

Nieograniczona ilość zmian

Nieograniczoną ilość zmian i poprawek, aż do czasu oddania strony Klientowi.

Średni czas realizacji strony to 4-6 tygodnie

Termin realizacji zlecenia może ulec zmianie w przypadku gdy: Nie zostaną dostarczone na czas odpowiednie materiały. Klient oczekuje wprowadzenia na stronę nietypowych rozwiązań. 

Cena za stronę WWW od 2000 zł. brutto

Cena strony WWW zależna jest od stopnia rozbudowy a także od niestandardowych rozwiązań zastosowanych na stronie. Wycena zawsze przeprowadzana jest po indywidualnej rozmowie lub spotkaniu z Klientem i określeniu wzajemnych oczekiwań.

Do ceny projektu należy doliczyć usługę utrzymania strony WWW. Opłaty za utrzymanie strony są naliczane przez firmę Web-Art 1 raz w roku. 

Konto do zarządzania stroną www

Indywidualne konto w systemie CMS, wraz z dostępem do intuicyjnego panelu zarządzania treścią witryny. W cenie projektu zapewniamy Klientowi naukę zarządzania treścią na jego stronie WWW.

domena - WYBIERAMY I ZAKUPUJEMY

Konsultujemy wybieramy i zakupujemy domeny dla Państwa stron internetowej. W przyszłości również kompleksowo zajmujemy się  jej obsługą monitorując a także przedłużając jej ważność. Do Was należy tylko opłata 1 raz w roku za usługę bezpośrednio do firmy Web-Art. Więcej informacji o domenie.

serwer - w technologii ssd

W naszej ofercie znajdą Państwo serwer w obecnie najszybszej technologii SSD. Zapewniamy jego pełną konfigurację, jak również wsparcie techniczne w przypadku jakichkolwiek problemów. Więcej o naszym serwerze.

Certyfikat SSL - przy zakupie serwera od firmy Web-Art

Dla każdego Klienta, który zakupi u nas serwer oferujemy instalację i konfiguracje certyfikatu SSL. Dzięki temu nasza strona jest szyfrowana.  Więcej informacji o certyfikacie SSL.

Wsparcie techniczne

Po realizacji strony, zapewniamy 2 lata pomocy technicznej  od  chwili  publikacji  witryny w sieci.

Zabezpieczenie recaptcha

Instalujemy dodatkowe zabezpieczenie przed robotami  o reCAPTCHA do każdej strony WWW z formularzem kontaktowym lub blogiem. Więcej informacji o zabezpieczeniu reCAPTCHA.

kopie zapasowe strony

Również w przypadku wyboru naszego serwera oferujemy kopie zapasowe strony WWW, kont e-mail oraz baz danych tworzone codziennie.

Aktualizacje oprogramowania

Po skończonym procesie realizacji strony WWW w ramach projektu oferujemy darmowe aktualizację całego oprogramowania a także komponentów użytych przy budowie strony przez okres 2 lata w cenie strony. 

Konto e-mail

Kolejnym ważnym elementem dla firmy jest poczta e-mail. Oferujemy do każdej zrealizowanej przez nas strony internetowej, utrzymywanej na naszym serwerze 1 darmowe konto e-mail.

Formularz kontaktowy

Do każdej strony na prośbę Klienta instalujemy i konfigurujemy formularz kontaktowy z jego nowo utworzonym kontem e-mail lub z obecnym kontem użytkowanym przez Klienta kontem e-mail.

grafika na stronę

W przypadku gdy Klient nie dysponuje swoją grafiką  oferujemy zdjęcia wysokiej jakości z wykupioną licencją praw autorskich na ich umieszczenie.

Copywriting

Poza treścią otrzymaną od Klienta podczas budowy strony, oferujemy pomoc w napisaniu dodatkowej treści związanych z prowadzoną działalnością, sloganów, haseł reklamowych i marketingowych.

Responsywna STRONA WWW

W pełni działająca responsywna strona WWW dostosowana do urządzeń typu: komputery stacjonarne, laptopy, tablety, czy smartphone.