SEO SOCIAL MEDIA - PAKIET PLATINIUM

DZIAŁANIA PRZEWIDZIANE W PAKIECIE SEO SOCIAL MEDIA - PAKIET PLATINIUM

od 400 zł

Opłata miesięczna

Pozycjonowanie strony - wstępna optymalizacja pod SEO

Czasem zdarza się, że strona WWW firmy z którą zaczynamy współpracę nie jest lub jest częściowo zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek. Przeprowadzając audyt takiej witryny pod kątem widoczności w wyszukiwarce Google, jesteśmy w stanie w pewnych obszarach poprawić jej parametry. Jeżeli strona posiada sekcję "Aktualności", również treść wpisów należy zoptymalizować pod kontem fraz na które będziemy się pozycjonować.

Pozycjonowanie strony - działania związane z SEO

SEO (ang. Search Engine Optimization), są to działania polegające na poprawieniu widoczności naszej strony WWW w wynikach wyszukiwania. Proces bardzo często jest mylnie utożsamiany tylko z optymalizacją witryny. Jednak w dzisiejszych czasach na pozycjonowanie składa się bardzo wiele działań. Poprawa techniczna strony, rozbudowa i stałe dodawanie unikatowej treści czy linkowanie z innych domen to tylko niektóre z nich.

Aktualności na stronie - założenie + aktualizacja

Pozycjonowanie strony internetowej to nie tylko optymalizacja. Aby proces SEO przynosił lepsze efekty strona musi "żyć". Sukcesywne dodawanie unikatowych treści powoduje, że witryna staje się bogatsza w treść a co za tym idzie bardziej wartościowa dla Google. Do tego dochodzi dodatkowy ruch na stronie spowodowany zainteresowaniem artykułów, które publikujemy.

Copywriting - 2 artykuły w miesiącu w pakiecie

Copywriting (pisanie tekstów do publikacji). W ramach aktualności oferujemy 2 razy w miesiącu publikację artykułu napisanego przez nas, zoptymalizowanego pod kątem SEO dla pozycjonowanych stron. Proces ten znacznie pomaga w pozycjonowaniu strony WWW.

Moja Firma w Google - założenie + aktualizacja

Aplikacja stworzona przez Google, pozwalająca sklasyfikować naszą firmę a także wiele informacji o niej. Obecnie jest to bardzo ważny aspekt działalności w Internecie. Mapa dojazdu, opinię Klientów, aktualne wpisy, oferowane produkty czy też usługi, godziny otwarć to tylko niektóre z nich. Firma Web-Art w ramach pakietu zakłada oraz w sposób kompleksowy prowadzi Państwa firmę publikując aktualności, odpowiadając na opinię Klientów, aktualizując zdjęcia, czy zamieszczając nowości.

Witryna firmy w Google - założenie + aktualizacja

Kolejnym narzędziem oferowanym przez Google, jest możliwość stworzenia dodatkowej witryny firmy, która działa jak strona typu "wizytówka". Znajdują się na niej najważniejsze informację o naszej firmie. W ramach pakietu również analogicznie do strony WWW prowadzimy wizytówkę Google. Niewątpliwie plusem posiadania takiej opcji jest dotarcie do większej rzeszy odbiorców a także pomoc w pozycjonowaniu poprzez bezpośrednie linkowanie do strony firmy.

Facebook - założenie + aktualizacja fanpage

Znaczną pomoc dla pozyskania ruchu na naszej stronie uzyskujemy poprzez Social Media (media społecznościowe). Idealną opcją na sukces w internecie jest nie tylko posiadanie strony WWW, ale również fanpage-ów w popularnych portalach społecznościowych. Połączenie naszej strony internetowej z Social Media to najlepsze rozwiązanie, aby dotrzeć do maksymalnej liczby odbiorców. Oferujemy w ramach pakietu założenie, konfigurację a także prowadzenie konta na Facebooku.

Instagram - założenie + aktualizacja fanpage

Również nie możemy zapomnieć o bardzo popularnej w ostatnich czasach platformie o nazwie Instagram. Dzięki niej na bieżąco możemy dzielić się zdjęciami z różnych obszarów naszej działalności. Również tutaj firma Web-Art kompleksowo zajmie się państwa publikacjami.