Web-Art – strona na Abonament.

Web-Art – strona na Abonament.

Wychodzimy na przeciw Waszym oczekiwaniom wprowadzając opcję strona na Abonament.

W ostatni czasie, kilka osób zarówno z miasta Biłgoraj jak i okolic miasta, dzwoniło do naszej firmy z zapytaniem. Czy jest możliwość zapłaty za usługę zaprojektowania i stworzenia strony WWW w formie ratalnej? Po kilku telefonach postanowiliśmy zastanowić się nad możliwością wprowadzenia w Web-Art Biłgoraj opcji „Strona na abonament”.

Dlaczego firmy nie posiadają stron internetowych. pomimo korzyści z niej płynących.

Zanim jeszcze powstała decyzja o wprowadzeniu do naszej firmy opcji „strona na abonament„. Staraliśmy się postawić siebie w roli firm, które jeszcze nie zdecydowały się na własną witrynę. Naszym celem było zrozumienie dlaczego tak się dzieje, że pomimo iż internet w dzisiejszych czasach to nieograniczona możliwość reklamy. W dużej mierze reklamy darmowej, firmy nie zawsze decydują się na założenie strony www. Pomimo, że działalność mająca stronę, automatycznie staje się o wiele bardziej autentyczna i wiarygodna na rynku. W dobie dzisiejszych czasów gdzie ludzie na każdym miejscu starają się okraść innych lub wyłudzić pieniądze jest to ważny aspekt. Ile słyszy się w TV informacji odnośnie fikcyjnych firm typu „krzak czy też popularnych słupów…”. Nie chce przez to powiedzieć, że posiadanie strony internetowej od razu w 100% stawia nas na pozycji firmy rzetelnej! Nie mniej jednak w dużym stopniu podnosi ona wiarygodność firmy.

Do kogo głównie kierujemy ofertę strona na abonament?

Aby to zrozumieć, na samym początku na tapetę wzięliśmy naszą firmę Web-Art Biłgoraj. Z perspektywy czasu działalności zauważyliśmy, jak niejednokrotnie podczas prowadzenia naszej małej firmy wydatki rzędu 500-1000 zł są dla nas wysokie. Często zbyt wysokie, aby się na nie zdecydować, pomimo korzyści z nich płynących. Niewątpliwie w najgorszej sytuacji znajdują się firmy, które dopiero rozpoczynają swoją działalność gospodarczą. Wtedy na wszystko potrzeba kapitału, żeby jakoś wystartować. Niejednokrotnie z czegoś trzeba zrezygnować na poczet innej rzeczy, która na daną chwilę jest dla nas bardziej niezbędna. Dlatego oferta strony www na abonament powinna uderzać do małych firm, oraz firm rozpoczynających swoją działalność gospodarczą.

Plusy i minusy zakupu strony w abonamencie w firmie Web-Art Biłgoraj. Niewątpliwie największą korzyścią zdecydowania się na taką stronę www jest:

Mniejsza kwota potrzebna na start w opcji strona na abonament w Web-Art Biłgoraj.

Firmy chcące mieć profesjonalną stronę www o indywidualnym projekcie przemyślanym rozwiązaniu, dobrej treści a także ciekawej grafice muszą liczyć się z większym kosztem utworzenia takowej witryny. Ceny na rynku wahają się od 1300 zł wzwyż. Jeszcze jak budujemy ją na CMS (system zarządzania treścią) posiada panel administratora. Klient wówczas ma możliwość sam zarządzać treścią strony w przyszłości. W takim przypadku ceny również będą znacznie wyższe.

W opcji strony internetowe na abonament Klient to wszystko otrzymuje w pakiecie. Strony internetowe zakupione w formie abonamentowej w wyglądzie, funkcjonalności itp. niczym nie różni się od zakupu tradycyjnej strony WWW. Jedyną różnicą jest cena.

Przy małym budżecie jest dla przedsiębiorstwa szansą na posiadanie własnej strony internetowe. Sprawdź ceny stron internetowych w naszej firmie.

Aktualizacje, oraz wsparcie techniczne w opcji strona na abonament przez cały okres trwania umowy.

Kolejnym plusem to aktualizacje, oraz wsparcie techniczne przez cały okres trwania abonamentu. W tym przypadku w sytuacji kiedy Klient decyduje się na abonament dłuższy niż 24-miesiące otrzymuje On dalsze aktualizacje i wsparcie techniczne w cenie abonamentu. Okres zarówno aktualizacji jak i wsparcia technicznego jest większy niż w trybie zakupu strony w tradycyjny sposób. W zakupie tradycyjnym w cenie strony gwarantujemy wsparcie techniczne witryny jednak tylko na okres 2 lat, natomiast wszelkie aktualizację witryny po oddaniu strony nie obowiązują.

Strona na abonament przechodzi na własność Klienta.

Witryna internetowa po skończonym abonamencie i spłacie wszystkich zobowiązań przez Klienta, pełnoprawnie przechodzi na własność Klienta.

Sumaryczna cena strony po opłaceniu całości abonamentu.

Jeżeli zestawimy kwoty abonamentowe to opcja ratalna wyjdzie drożej niż płatność z góry. Jednak jest to naturalne zjawisko w każdej z branż (zakupy na raty, abonament za usługi, kredyty itd.) Im większa ilość miesięcy abonamentowych, tym sumarycznie cena za stronę internetową, również będzie wyższa. W cenę strony wchodzi również oferta usługi poprawnego działania witryny, aktualizacje a także wsparcie techniczne.

Web-Art Biłgoraj zaprasza do współpracy.

Wprowadzając tego typu tryb płatności, chcielibyśmy dać możliwość mniejszym firmom, oraz firmom dopiero startującym posiadanie własnej strony www. Dzięki temu przyczyniamy się do jeszcze większego rozwoju globalnego internetu. Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy i instytucje nie tylko z miasta Biłgoraj.