Zabezpieczenie reCAPTCHA.

Zabezpieczenie reCAPTCHA.

Zabezpieczenie reCAPTCHA dla wszystkich stron w firmie Web-Art bez dodatkowych kosztów.

Już od 1 listopada bez dodatkowych kosztów instalujemy zabezpieczenie reCAPTCHA dla każdej zakupionej strony WWW w firmie Web-Art Biłgoraj.

Nie tylko poczta e-mail, ale również strony internetowe coraz częściej narażone są na SPAM.

Wszyscy dobrze wiemy ile niechcianych wiadomości dostajemy każdego dnia na nasze skrzynki pocztowe e-mail. Spotykamy się wtedy z mocno dla nas frustrującą sytuacją. Kiedy spośród gąszczy maili musimy wyłowić te dla nas ważne. A tak naprawdę 90% z nich to reklamy lub po prostu śmieci rozsyłane w postaci tzw. SPAMU (rozsyłanie dużej ilości informacji o jednakowej treści do nieznanych sobie osób). Coraz częściej również strony internetowe generują niechciany ruch. Przede wszystkim najbardziej narażone na SPAM są witryny, które mają zainstalowane formularze kontaktowe. Podobnie sprawa się ma z blogami, na których możemy pozostawić komentarz. Dostaje się też sklepom internetowym z aktywną opcją komentowania produktów.

Jak działa zabezpieczenie reCAPTCHA.

Najbardziej godne uwagi jest fakt, że narzędzie to stworzyło Google. Po zainstalowaniu zabezpiecza nasze strony internetowe, przed niepożądanym ruchem. Innymi słowy wyłapuje roboty, które poprzez obszary takie jak np. formularze kontaktowe czy okna do pozostawienia komentarza chcą do nas wysłać SPAM.

Instalacja zabezpieczenia reCAPTCHA w firmie Web-Art Biłgoraj.

Dobrze wiemy jak uciążliwy jest dla każdego z nas SPAM. Dlatego w firmie Web-Art Biłgoraj od 1 listopada wszystkim naszym obecnym Klientom, którzy mają strony z formularzami kontaktowymi, blogami zainstalujemy zabezpieczenie reCAPTCHA za darmo. Natomiast dla wszystkich przyszłych Klientów wprowadzamy instalację tego zabezpieczenia dla strony WWW, bloga czy też sklepu internetowego bez dodatkowych opłat tj. w cenie projektu.

Zadowolenie Klienta z usługi jest dla nas priorytetem, gdyż dzięki niemu istniejemy i możemy się rozwijać…